ما به مصلحت نمي‌دانيم زنان اصول‌گرا ليست جداگانه‌اي بدهند


دبير اجرايي جبهه‌ي متحد اصول‌گرايان گفت: ما به مصلحت نمي‌دانيم زنان اصول‌گرا ليست جداگانه‌اي بدهند و هميشه از حضور زنان در صحنه‌هاي مختلف استقبال و به حوزه‌هاي انتخابيه‌مان نيز اعلام كرده‌ايم زمينه را فراهم كنند تا زناني كه واجد شرايط هستند در عرصه‌ي رقابت حضور پيدا كنند.

IMAGE633376316963735000.jpg

به گزارش سرويس سياسي برنا،صدر كه در دانشگاه اميركبير سخن مي گفت با گراميداشت ياد و خاطره‌ي شهداي انقلاب اسلامي و تبريك فرا رسيدن ايام پيروزي انقلاب اسلامي افزود: يكي از مهم‌ترين عوامل پيروزي انقلاب اسلامي رهبري امام خميني و اعتقادات ديني مردم بود.
وي در ادامه با اشاره به نقش مردم در صحنه‌هاي انقلاب و خنثي‌كردن توطئه‌هاي دشمن گفت: ما در جريان انقلاب ديديم كه با حضور مردم بسياري از توطئه‌هاي دشمن برملا شد و اين استقلال و عزت جمهوري اسلامي را نشان مي‌دهد.
صدر هم‌چنين با بيان اين‌كه امروز ما در شرايط حساسي در آستانه‌ي انتخابات مجلس هشتم هستيم، گفت: اميدواريم مردم مانند دوره‌هاي قبل مشاركت حداكثري در اين انتخابات داشته باشند تا با رأي خود زمينه‌ي استحكام هر چه بيشتر نظام اسلامي را فراهم كنند و آرمان‌هاي امام به بهترين شكل ادامه پيدا كند.
صدر در ادامه با اشاره به چگونگي فعاليت‌هاي جبهه‌ي متحد اصول‌گرايان و شكل‌گيري گروه 6+5 افزود: در كل كشور در مورد بيش از دو سوم نامزدها يعني حدود 200 نفر آن‌ها توافق قطعي صورت گرفته و ان‌شاءالله بررسي نهايي در اين زمينه در چند روز آينده در جلسه‌اي با حضور نمايندگان شوراهاي استاني صورت مي‌گيرد و سعي مي‌كنيم كار نهايي شود.
دبير اجرايي جبهه متحد اصول‌گرايان هم‌چنين با بيان اين‌كه 23 نفر از نامزدهاي تهران اين جبهه در بررسي‌هاي اوليه مشخص شده‌اند در پاسخ به پرسشي درباره اين‌كه گفته مي‌شود يكي از افراد شاخص جريان‌ اصول‌گرا براي اين‌كه در ليست شما قرار بگيرد شرط و شروطي قرار داده، گفت: چنين چيزي نيست، كسي براي ما شرط و شروط قرار نداده و ما بر اساس شاخص‌هايي كه داشته‌ايم روند را طي كرده‌ايم.
وي در پاسخ به اين پرسش كه گفته مي‌شود شما به برخي افرادي كه قرار است در ليست‌تان حضور داشته باشند قول‌هايي براي پست‌هاي مجلس هشتم داده‌ايد نيز گفت: اين مطلب درست نيست و چنين چيزي نبوده. ما معتقديم ان‌شاءالله مجلس هشتم با اكثريت اصول‌گرايان تشكيل شود و بعد از آن خود نمايندگان با آرايشان عده‌اي را براي سمت‌هاي گوناگون انتخاب ‌كنند و ما در اين ارتباط به كسي قول نداده‌ايم.
وي هم‌چنين در پاسخ به پرسشي مبني بر اين كه كه زنان اصول‌گرا اعلام كرده‌اند قصد دارند به دليل تامين‌نشدن كامل خواسته‌هايشان در جبهه متحد، ليست جداگانه‌اي از زنان ارائه دهند، گفت: تا كنون حضور شش نفر از زنان در ليست جبهه‌ي متحد اصول‌گرايان قطعي شده و ممكن است تعدادي به آن‌ها اضافه شود.
وي گفت: قطعا تعداد خانم‌هاي نماينده در اين انتخابات بيش از دوره‌ي قبل خواهد بود.

Untitled-2.jpgUntitled-2.jpgUntitled-2.jpg پیوند این خبر: http://www.bornanews.ir/NSite/FullStory/?Id=114609

/ 0 نظر / 4 بازدید