خجسته خبر داد: بررسی طرح استانی شدن انتخابات خارج از نوبت

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استانی شدن انتخابات خارج از نوبت در مجلس بررسی می شود.به گزارش ایرنا؛ امیر خجسته افزود: طرح استانی شدن انتخابات، هفته گذشته در کمیسیون شوراها تصویب شد و برای بررسی در صحن به هیات رییسه ارایه شده است.

وی گفت: جمعی از نمایندگان به دنبال بررسی خارج از نوبت این طرح هستند تا هر چه سریعتر طرح استانی شدن انتخابات تصویب و در انتخابات آتی مجلس لحاظ شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امضاهای بررسی خارج از نوبت این طرح هم اکنون به 75 امضا رسیده و احتمالا امروز یا سه شنبه بررسی خارج از نوبت این طرح در صحن مجلس مطرح می شود.

خجسته تاکید کرد: ما تلاش می کنیم قبل از خرداد ماه، بررسی این طرح را در جلسه علنی مجلس تمام کنیم تا در انتخابات مجلس آینده موضوعات آن لحاظ شود.

وی با اشاره به حضور محمد باقر قالیباف شهردار تهران در جلسه امروز کمیسیون شوراهای مجلس، اظهار داشت: قرار است قالیباف امروز در باره برنامه هایش در شهرداری در سال جاری به نمایندگان گزارشی را ارایه کند.

رییس کمیسیون شوراها خاطرنشان کرد: همچنین قرار است روز سه شنبه عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به سوال 20 نماینده در جلسه کمیسیون شوراهای مجلس پاسخ دهد.

/ 0 نظر / 50 بازدید