یک همدانی مسئول مطالعه طرح انتقال پایتخت شد

یک همدانی مسئول مطالعه طرح انتقال پایتخت شده است. وزیر راه و شهرسازی، هاشمی که از مشاورانش می‌باشد را مسئول مطالعه طرح انتقال پایتخت کرده است. گفتنی است هاشمی از مدیران همدانی در مرکز است.

سیدرضا هاشمی  مشاور وزیر راه و شهرسازی  در حکمی از سوی آخوندی به عنوان مجری طرح بررسی ساماندهی و انتقال پایتخت منصوب شد.

عباس آخوندی در این حکم با تاکید بر اینکه ظرف مدت یک ماه شرح خدمات و برنامه زمانی انجام مراحل مختلف پروژه تهیه شود، تاکید کرده که لازم است تجارت خارجی به لحاظ دلایل انتقال، فرایند و هزینه انتقال و میزان موفقیت و تحقق اهداف انتقال مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

 

پیش از این هم امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس به عنوای یکی از اعضای شورای ساماندهی انتقال پایتخت انتخاب شده بود.

 

 

اخبار مرتبط:

همدان از گزینه‌های انتقال پایتخت

افزایش احتمال پایتختی مجدد همدان

شورای عالی انتقال پایتخت با عضویت 14 نفر تشکیل می‌شود

/ 1 نظر / 25 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل] دوست ارجمند سلام فرا رسیدن نهم ربیع و عید الزهرا بر شما مبارک. وبلاگ جالبی دارید. امیدوارم در ادامه راه موفق باشید. شما بزرگوار برای مطالعه مطالب زیر دعوت شده‌‌اید: *********** [گل] تبریک آغاز امامت حضرت مهدی(ع) و مطالبی ناب [گل] ### رسوایی یکی از علمای سنی توسط یک زن ### . . . سه مطلب ویژه دیگر(شیوه کشته شدن خلیفه دوم به دست ابولؤلؤ ...)!!! *********** [گل] احادیث بسیار زیبای این هفته؛ [گل] # سفارش ویژه خداوند به پیامبر در شب معراج # امام زمان(ع) در کلام دختر رسول خدا (ص) # عذاب جناب مختار در قیامت بخاطر ذره ای از محبت به دو نفر *********** [گل] فرق بین شیعه و محبّ + نوشیدن آب رحیل و آخرین وضو[گل] *********** [گل] فارسی کردن اعداد در فایرفاکس [گل] *********** [گل] توصیه می‌‌‌کنم از باقی صفحات وبلاگ هم بازدید کنید. منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]